Ta strona nie jest wspierana przez Twoją przeglądarkę. Rekomendujemy Chrome, Safari, Edge lub Firefox.

Bezpłatna wysyłka na terenie Polski od 99 zł Paczkomaty InPost oraz kurier DPD

15. Urodziny Nowa odsłona marki LaCava

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki. Brakuje 100 zł do bezpłatnej wysyłki,.
Brak więcej produktów

Produkty
Suma Bezpłatne
Koszty wysyłki oraz zniżki są podsumowane w kasie.
Kontynuuj zakupy
15. Urodziny marki LaCava. Zmieniamy prawie wszystko.

15. Urodziny marki LaCava. Zmieniamy prawie wszystko.

Ostatnie 15 lat, które spędziliśmy pracując nad stworzeniem unikalnego doświadczenia kawy to był wspaniały czas kontaktu z Klientami, pracy z najlepszymi kawami świata oraz przyjemność tworzenia marki LaCava jako zespół.

Nasze doświadczenie w specialty obudziło w nas potrzebę wyniesienia naszej oferty na zupełnie nowy poziom. Udało się nam stworzyć pomysł na kompletnie nową jakość, która przebija wszystko to, co do tej pory widzieliśmy na rynku kawy specialty. Dlatego zmiany, dlatego rebranding, dlatego nowa LaCava.

Wszystko

Zaczyna się od Ciebie.

Nasz Klient to osoba kreatywna, pełna pasji, o wyszukanych zainteresowaniach. Jest głodny wiedzy, smaku i piękna, które może sprawić, że jego życie będzie pełniejsze i ciekawsze. Dlatego postawiliśmy na całkowitą zmianę oferty. Począwszy od koncepcji opakowania, skończywszy na ziarnie i różnych stylach palenia.

Wszystko po to, by zmienić leniwe poranki w podróż pełną pasji oraz wyjątkowych i wyrafinowanych doznań smakowych – dzięki naszym produktom. Poprzez autentyczność, piękno i zmysłową różnorodność będziemy na każdym kroku inspirować naszych Klientów. 

To jest prawdziwy cel naszego istnienia.

Słowo klucz dla naszej marki to

Sezonowość

Wszystkie nasze produkty będą tworzone na bazie świeżych i sezonowych zbiorów. Wcześniej w ramach oferty były wykorzystywane zbiory z całego roku, jak w przypadku większości palarni. Postanowiliśmy to zmienić, by każdy mógł cieszyć się najbardziej intensywnym i pełnym smakiem kawy w swojej filiżance.

Co przede wszystkim?

  • Wszystkie nasze kawy to produkty jakości specialty. Nie idziemy na kompromisy. Tylko 100% arabika. Autentyczność to nasza podstawowa wartość.
  • Sezonowość całej oferty to poprzeczka, którą stawiamy całemu rynkowi kaw. Nasza idée fixe.
  • Nowe gramatury opakowań: 350g dla blendów pod espresso i serii Bru oraz 1000g dla filtrów.
  • Nowy design opakowań. Etykiety, które pokochali nasi Klienci.
  • Certyfikacja naszej palarni B Corp, przyznawana firmom społecznie i środowiskowo odpowiedzialnym.

Jesteśmy dumni

Certyfikacja B Corp

Jako pierwsza palarnia kawy w Polsce otrzymaliśmy niezwykle trudną do zdobycia, obarczoną wieloma warunkami oraz wymaganiami certyfikację B Corp.

Certyfikacja B Corp jest przyznawana firmom spełniającym wysokie standardy odpowiedzialności społecznej oraz środowiskowej.

Najważniejsza nowość

Blendy pod espresso

Niesamowitą nowością, którą wprowadziliśmy na 15. Urodziny to seria sezonowych blendów pod espresso. Dostępne w stałej ofercie i oddające istotę sezonowości w świecie kaw specialty. Innowacyjne pod kątem składów oraz różnorodności stylów palenia. I tak: 

  • Odkryjesz, że ciemno palony blend specialty (Black Art) z dominującym akcentem arabiki z Indonezji jest złożoną i ciekawą kompozycją dla miłośników klasycznego espresso o niskiej kwasowości
  • Powrócisz w wyobraźni do inspirujących chwil spędzonych na wakacjach z nowym blendem (Super Tuscan), w którym nawiązujemy paleniem oraz charakterem do włoskiego stylu, ale z zachowaniem wysokiej jakości specialty
  • Doświadczysz, że kawa bezkofeinowa pod espresso (Decaf Paradox) może spokojnie konkurować z najlepszymi ziarnami specialty z zawartością kofeiny
  • Poczujesz, że organiczna kawa specialty (Certified) pod espresso to wyjątkowa przyjemność dla podniebienia dla wszystkich, którzy szukają bliższego kontaktu z originem oraz Naturą
  • Przeżyjesz szokująco intensywne doświadczenie przy naszym sezonowym blendzie mytych oraz obrabianych metodą na sucho kaw afrykańskich (Ecstasy)

Wierzymy, że to dopiero początek. Przeżyj tę przygodę razem z Nami.

Follow your Origin.