Ta strona nie jest wspierana przez Twoją przeglądarkę. Rekomendujemy Chrome, Safari, Edge lub Firefox.

Bezpłatna wysyłka na terenie Polski od 99 zł Paczkomaty InPost oraz kurier DPD

15. Urodziny Nowa odsłona marki LaCava

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki. Brakuje 100 zł do bezpłatnej wysyłki,.
Brak więcej produktów

Produkty
Suma Bezpłatne
Koszty wysyłki oraz zniżki są podsumowane w kasie.
Kontynuuj zakupy

Posiadamy wiedzę, pasję i oficjalną certyfikację SCA do prowadzenia dyplomowanych szkoleń Coffee Skills Program uznanych w branży kawowej na całym świecie. Palarnia kawy specialty to idealne miejsce do prowadzenia profesjonalnych szkoleń.

Podczas szkolenia skupiamy się na umiejętnościach praktycznych

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów dydaktycznych

Szkolenia zakończone egzaminem potwierdzającym umiejętności i wiedzę

Pomyślne zakończenie szkolenia potwierdzone jest dyplomem

AUTHORIZED SCA TRAINER & LACAVA HEAD BARISTA

Daria Figaszewska.

Daria jest związana z branżą kawy Specialty od 2014 roku. Posiada bogate doświadczenie jako Head Baristka, manager lokali gastronomicznych, szkoleniowiec.

Jako jedna z zaledwie kilku osób w Polsce, posiada oficjalną autoryzację (program AST), prowadzi prestiżowe i honorowane na całym świecie certyfikowane szkolenia SCA dla aktualnych oraz przyszłych baristów i pracowników branży.

Obecnie prowadzi dwa najbardziej popularne szkolenia certyfikowane Barista Skills, Brewing na trzech poziomach zaawansowania (Foundation, Intermediate, Professional) oraz szkolenie Introduction To Coffee.

TRAINING ROOM

Najlepiej wyposażona sala szkoleniowa w Polsce.

Posiadając autoryzację szkoleniową SCA pracujemy i szkolimy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku. Mahlkonig EK43, La Marzocco Strada, Mythos 2, Fetco, Acaia oraz wiele inncyh. Sala wyposażona jest w ponad 50'' telewizor do prezentacji, brandowe notesy i masę dobrej atmosfery do nauki.

Coffee Skills Program (CSP)

SCA

Oficjalne, certyfikowane szkolenia.

Coffee Skills Program to program edukacyjny realizowany pod patronatem Specialty Coffee Association. Opiera się na dekadach pogłębianej wiedzy, badań i rzeczywistych doświadczeń zgromadzonych przez członków SCA na całym świecie, które mają pomóc kursantowi w stworzeniu udanej kariery w branży kawowej. Personel SCA współpracuje z ekspertami merytorycznymi w celu opracowywania i utrzymywania materiałów szkoleniowych i egzaminów na najwyższym poziomie

Moduły CSP

CERTYFIKOWANE SZKOLENIA.

Ścieżka rozwoju.

Coffee Skills Program składa się z pięciu pełnych modułów i jednego samodzielnego kursu Introduction To Coffee. Moduły to Barista Skills, Brewing, Sensory Skills, Green Coffee oraz Roasting. Na tę chwilę w naszej ofercie znajdziesz Introduction To Coffee, Barista Skills i Brewing, a w ciągu najbliższych miesięcy również Sensory Skills oraz Green Coffee. Każdy moduł składa się z trzech progresywnych kursów zatytułowanych Foundation, Intermediate i Professional. Uczniowie wybierają, które moduły i kursy są najbardziej odpowiednie dla ich potrzeb edukacyjnych.

Introduction To Coffee to popularny kurs, który jest autoryzowany do prowadzenia przez każdego AST. Na tym kursie uczestnicy zapoznają się ze specjałami kawowymi i szerokimi tematami, które można zgłębić w ramach innych modułów. Kurs trwa 6 godzin i nie obejmuje egzaminu praktycznego.

Kursy Foundation są jednodniowe, kursy Intermediate są dwudniowe, a kursy Professional trzydniowe.

SCA Coffee Diploma

EDUKACJA.

Szkolenia. Doświadczenie. Prestiż.

SCA Coffee Diploma jest dostępny wyłącznie w programie Coffee Skills i jest przyznawany osobom, które zdobyły 100 lub więcej punktów na kursach CSP. Każdy z kursów CSP ma wartość punktową w kierunku SCA Coffee Diploma. Program jest skonstruowany w sposób, który zachęca uczniów do kontynuowania wszechstronnej edukacji kawowej na różne tematy w branży. Gdy uczeń uzyska uprawnienia, może ubiegać się o dyplom SCA Coffee Skills Diploma w menu Edukacja na stronie sca.coffee. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć w sekcji Edukacja na stronie sca.coffee. Punkty przyznawane na każdym poziomie są wymienione poniżej:

  • Introduction To Coffee = 10 punktów
  • Kurs Foundation = 5 punktów
  • Kurs Intermediate = 10 punktów
  • Kurs Professial = 25 punktów
Sold out
Sold out
Sold out
Sold out
Sold out
Sold out
Sold out

PALARNIA KAWY.

Szkolenia w najlepszym możliwym miejscu.

Wszystkie szkolenia stacjonarne prowadzimy w naszej palarni kawy pod Warszawą (k. Janek). Dzięki temu, oprócz wiedzy i umiejętności chłoniesz również ducha palarni kawy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny jednej z najbardziej uznanych palarni kawy Specialty w Polsce? Pracując z kawą od podstaw mamy nie tylko świetny materiał do pracy, ale też najbardziej rozwinięte kompetencje do tego, aby o kawie uczyć innych.