Podczas szkolenia skupiamy się na umiejętnościach praktycznych

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów dydaktycznych

Szkolenia zakończone egzaminem potwierdzającym umiejętności i wiedzę

Pomyślne zakończenie szkolenia potwierdzone jest dyplomem

Nasza palarnia posiada bogate doświadczenie w szkoleniach kawowych i konsultacjach od czasu jej powstania w 2009 roku. Posiadamy w naszej ofercie autorskie kursy dla gastronomii oraz fascynatów kawy, jak również profesjonalne i certyfikowane szkolenia SCA.


LACAVA ACADEMY.

Nasze autorskie szkolenia kawowe.

Nie potrzebujesz certyfikacji, ale masę dobrej wiedzy przekazanej w świetnej atmosferze? Dołącz do naszej Akademii i weź udział w autorskich szkoleniach ułożonych przez naszą Head Baristkę - Darię Figaszewską:

  • Brewing Methods
  • Barista Fundamentals
  • Coffee & Roastery Experience

CSP.

Oficjalna certyfikacja SCA.

Certyfikowany program szkoleniowy SCA przeznaczony jest dla kawowych profesjonalistów, osoby pracujące lub planujące pracę i rozwój w branży kawowej lub gastronomii.

Certyfikaty ze szkoleń SCA są uznane na całym świecie i stanowią świadectwo posiadania wymaganych na danym poziomie umiejętności oraz zdaniu egzaminu.

SHOWROOM & TRAINING ROOM

Doskonale wyposażona sala szkoleniowa.

Pracujemy i szkolimy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku. Wagi Acaia, młynki Mythos 2 oraz Malkonig EK43, czy topowy ekspres La Marzocco Strada. To tylko przykłady wyposażenia, które oferujemy podczas szkolenia.

Ale sprzęt to nie wszystko. Co ważniejsze, włącznie z gwarancją umiejętności, każdy uczestnik otrzyma rozbudowane materiały szkoleniowe w postaci drukowanych konspektów, tablic i przypominajek, dzięki którym nasi kursanci utrwalają swoją wiedzę.

PALARNIA KAWY.

Szkolenia w najlepszym możliwym miejscu.

Wszystkie szkolenia stacjonarne prowadzimy w naszej palarni kawy pod Warszawą (k. Janek). Dzięki temu, oprócz wiedzy i umiejętności chłoniesz również ducha palarni kawy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny jednej z najbardziej uznanych palarni kawy Specialty w Polsce? Pracując z kawą od podstaw mamy nie tylko świetny materiał do pracy, ale też najbardziej rozwinięte kompetencje do tego, aby o kawie uczyć innych.