Podczas szkolenia skupiamy się na umiejętnościach praktycznych

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów dydaktycznych

Szkolenia zakończone egzaminem potwierdzającym umiejętności i wiedzę

Pomyślne zakończenie szkolenia potwierdzone jest dyplomem

Podczas szkolenia skupiamy się na umiejętnościach praktycznych

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów dydaktycznych

Szkolenia zakończone egzaminem potwierdzającym umiejętności i wiedzę

Pomyślne zakończenie szkolenia potwierdzone jest dyplomem

DLA GASTRONOMII. DLA PASJONATÓW. DLA CIEBIE.

Profesjonalne, dyplomowane szkolenia baristyczne.

Otwierasz kawiarnię albo zaczynasz pracę w gastronomii? Zacznij od wiedzy i praktycznych umiejętności! A może jesteś kawowym entuzjastą, który chce przygotowywać idealne espresso lub nauczyć się perfekcyjnie spieniać mleko?

Jeżeli tak, to jesteśmy najlepszym miejscem do tego, aby Ci pomóc! Zacznij się szkolić od razu.

"W procesie przygotowywania kawy to umiejętności baristy przesądzają o wszystkim."

JUŻ DZIŚ

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE.


Sold out
Sold out
Sold out

HEAD TRAINER.

Daria Figaszewska.

Daria jest związana z branżą kawy Specialty od 2014 roku. W tym czasie zdobywała doświadczenie jako Head Baristka, Manager lokali gastronomicznych i szkoleniowiec. Do 2021 roku uparcie nie chciała zrezygnować z pracy za barem. Najwięcej satysfakcji czerpie z obserwacji rozwoju swoich pracowników i kursantów - wielu z nich po pracy z Darią obejmowało stanowiska Managerskie.

W ciągu ostatnich lat nauczyła się jednego! Nigdy nie przestawaj się szkolić i doskonalić w tym, co robisz. Zgodnie ze swoją dewizą - Daria jest w trakcie najbardziej złożonego i elitarnego szkoleniana Authorised SCA Trainer (AST), dzięki któremu zostanie upoważniona do prowadzenia szkoleń pod patronatem Specialty Coffee Association i wystawiania certyfikatów respektowanych na całym świecie. Z takich uprawnień aktywnie korzysta zaledwie kilka osób w Polsce, wkrótce również Daria!

Kiedy ją poznasz - przekonasz się, że to świetna specjalistka, ale również i nauczycielka. Nigdy nie zostawi Cię bez odpowiedzi czy pakietu wysokiej klasy umiejętności!

SHOWROOM & TRAINING ROOM

Doskonale wyposażona sala szkoleniowa.

Pracujemy i szkolimy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku. Wagi Acaia, młynki Mythos 2 oraz Malkonig EK43, czy topowy ekspres La Marzocco Strada. To tylko przykłady wyposażenia, które oferujemy podczas szkolenia.

Ale sprzęt to nie wszystko. Co ważniejsze, włącznie z gwarancją umiejętności, każdy uczestnik otrzyma rozbudowane materiały szkoleniowe w postaci drukowanych konspektów, tablic i przypominajek, dzięki którym nasi kursanci utrwalają swoją wiedzę.

PALARNIA KAWY.

Szkolenia w najlepszym możliwym miejscu.

Wszystkie szkolenia stacjonarne prowadzimy w naszej palarni kawy pod Warszawą (k. Janek). Dzięki temu, oprócz wiedzy i umiejętności chłoniesz również ducha palarni kawy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny jednej z najbardziej uznanych palarni kawy Specialty w Polsce? Pracując z kawą od podstaw mamy nie tylko świetny materiał do pracy, ale też najbardziej rozwinięte kompetencje do tego, aby o kawie uczyć innych.