Ta strona nie jest wspierana przez Twoją przeglądarkę. Rekomendujemy Chrome, Safari, Edge lub Firefox.

Bezpłatna wysyłka na terenie Polski od 99 zł Paczkomaty InPost oraz kurier DPD

15. Urodziny Nowa odsłona marki LaCava

Koszyk

Gratulacje! Twoje zamówienie kwalifikuje się do bezpłatnej wysyłki. Brakuje 100 zł do bezpłatnej wysyłki,.
Brak więcej produktów

Produkty
Suma Bezpłatne
Koszty wysyłki oraz zniżki są podsumowane w kasie.
Kontynuuj zakupy

Podczas szkolenia skupiamy się na umiejętnościach praktycznych

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet materiałów dydaktycznych

Szkolenia zakończone egzaminem potwierdzającym umiejętności i wiedzę

Pomyślne zakończenie szkolenia potwierdzone jest dyplomem

Nasza palarnia posiada bogate doświadczenie w szkoleniach kawowych i konsultacjach od czasu jej powstania w 2009 roku. Posiadamy w naszej ofercie autorskie kursy dla gastronomii oraz fascynatów kawy, jak również profesjonalne i certyfikowane szkolenia SCA.


LACAVA ACADEMY.

Nasze autorskie szkolenia kawowe.

Nie potrzebujesz certyfikacji, ale masę dobrej wiedzy przekazanej w świetnej atmosferze? Dołącz do naszej Akademii i weź udział w autorskich szkoleniach ułożonych przez naszą Head Baristkę - Darię Figaszewską:

  • Brewing Methods
  • Barista Fundamentals
  • Coffee & Roastery Experience

CSP.

Oficjalna certyfikacja SCA.

Certyfikowany program szkoleniowy SCA przeznaczony jest dla kawowych profesjonalistów, osoby pracujące lub planujące pracę i rozwój w branży kawowej lub gastronomii.

Certyfikaty ze szkoleń SCA są uznane na całym świecie i stanowią świadectwo posiadania wymaganych na danym poziomie umiejętności oraz zdaniu egzaminu.

SHOWROOM & TRAINING ROOM

Doskonale wyposażona sala szkoleniowa.

Pracujemy i szkolimy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku. Wagi Acaia, młynki Mythos 2 oraz Malkonig EK43, czy topowy ekspres La Marzocco Strada. To tylko przykłady wyposażenia, które oferujemy podczas szkolenia.

Ale sprzęt to nie wszystko. Co ważniejsze, włącznie z gwarancją umiejętności, każdy uczestnik otrzyma rozbudowane materiały szkoleniowe w postaci drukowanych konspektów, tablic i przypominajek, dzięki którym nasi kursanci utrwalają swoją wiedzę.

PALARNIA KAWY.

Szkolenia w najlepszym możliwym miejscu.

Wszystkie szkolenia stacjonarne prowadzimy w naszej palarni kawy pod Warszawą (k. Janek). Dzięki temu, oprócz wiedzy i umiejętności chłoniesz również ducha palarni kawy.

Chcesz zobaczyć jak wygląda proces produkcyjny jednej z najbardziej uznanych palarni kawy Specialty w Polsce? Pracując z kawą od podstaw mamy nie tylko świetny materiał do pracy, ale też najbardziej rozwinięte kompetencje do tego, aby o kawie uczyć innych.